Витяг з Положень про змагання ВАК

 

2a) Будь-яка особа може бути Учасником протягом Змагання, якщо:

 2a1) вона приймає Положення ВАК;

 2a3) Керівництво ВАК не забороняє її участі.

 2b) Учасники молодше 18 років повинні спитати дозволу своїх батьків/опікунів.

 2e) Учасники повинні бути в змозі пред’явити паспорт/id-картку протягом реєстрації на місці для підтвердження їх особи.

 2f) Учасники повинні виконувати Положення ВАК та вести себе виховано і чемно по відношенню до інших протягом Змагань і на місці проведення Змагань.

 2g) Учасники повинні дотримуватись тиші всередині позначеної зони Змагань. Спілкуватись дозволяється, але тільки з прийнятним рівнем гучності, та поодаль від тих, хто в даний час змагається.

 2h) Учасники повинні бути повністю одягнені. Учасники можуть одягати джинси, брюки, шорти, юбки, взуття, футболки або сорочки. Головні убори можуть бути одягнені. Забороняється вдягати одяг, що має нецензурні написи або відповідні зображення.

 2i) Під час спроб розв’язання Учасникам забороняється використовувати звукове обладнання або електронне обладнання (таке як плеєри, диктофони, додаткове освітлення).

2t) Перед Змаганнями всім Учасникам слід ознайомитись з Положеннями ВАК самостійно.

Реєстрація

 

Реєстрація учасників відбувається на місці, але для полегшення організаційного процесу, бажано пройти попередню реєстрацію на сайті ВАК (посилання).

 

Якщо ви вже приймали участь в офіційних змаганнях, ви можете скористуватись пошукової формою, яка використовує інформацію з бази даних учасників. В іншому випадку заповніть форму попередньої реєстрації, натиснувши “I am new!”. Вся інформація обов’язково має бути заповнена латиницею. Якщо у вас виникають складнощі у написанні свого імені та прізвища, дуже уважно ознайомтесь з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. №55 про транслітерацію українського алфавіту латиницею.

 

Зауважте, що мета попередньої реєстрації це не тільки резервування вам місця в змаганнях, але і надання організаторам попередньої кількості очікуваних учасників, що є дуже важливим організаційним фактором. Будь ласка, не чекайте до останньої хвилини, щоб зареєструватись, тому що тоді організатори не зможуть адекватно оцінити кількісні масштаби змагання (наприклад, місця в готелях, їжа, поліграфічні матеріали тощо

© podolianopen2012