Гостинно запрошуємо всіх киян та гостей міста 27 січня 2013 року відвідати нашу ювілейну 100 зустріч швидкуберів в місті Києві!

5 квітня 2009 року невеличка купка активістів з форуму українських швидкуберів вирішили влаштувати першу зустріч любителів кубика Рубіка, і тим самим започаткували традицію кожну другу неділю зустрічатись в призначеному місці, обговорювати новини швидкубінгу, методики розв’язання, спілкуватись на вільні теми і просто проводити весело час.

З часом ми виросли, і станом на січень 2013 року в Україні вже було проведено 5 офіційних змагань, два з яких - це чемпіонати країни, близько десятка неофіційних і безліч зустрічей в різних куточках України.

Ювілейна зустріч відбудеться в дитячому клубі "Чарівна свічка", що знаходиться за адресою:
Київ, 01001, вул.Мала Житомирська, 18 (мапа) (вхід з двору).
Щоб потрапити у двір, необхідно пройти крізь арку з пров.Михайлівського і повернути ліворуч.

Початок заходу о 11:00. Початок офіційної частини змагання орієнтовно о 13:00.

Під офіційною частиною мається на увазі проведення двох раундів єдиної і неповторної дисципліни - розв’язання кубика Рубіка з повним дотриманням Положень ВАК.

Участь

Витяг з Положень про змагання:

 • 2a) Будь-яка особа може бути Учасником протягом Змагання, якщо вона приймає Положення ВАК;
 • 2e) Учасники повинні бути в змозі пред’явити паспорт/id-картку протягом реєстрації на місці для підтвердження їх особи.
 • 2f) Учасники повинні виконувати Положення ВАК та поводитися виховано і чемно по відношенню до інших протягом Змагань і на місці проведення Змагань.
 • 2g) Учасники повинні дотримуватись тиші всередині позначеної зони Змагань. Спілкуватись дозволяється, але тільки з прийнятним рівнем гучності, та поодаль від тих, хто в даний час змагається.
 • 2h) Учасники повинні бути повністю одягнені. Учасники можуть одягати джинси, брюки, шорти, юбки, взуття, футболки або сорочки. Головні убори можуть бути одягнені. Забороняється вдягати одяг, що має нецензурні написи або відповідні зображення.
 • 2i) Під час спроб розв’язання Учасникам забороняється використовувати звукове або електронне обладнання.
 • 2t) Перед Змаганнями всім Учасникам слід ознайомитись з Положеннями ВАК самостійно.

Реєстрація

Реєстрація учасників відбувається на місці, але для полегшення організаційного процесу, бажано пройти попередню реєстрацію на сайті ВАК.

Якщо ви вже приймали участь в офіційних змаганнях, ви можете скористатись пошуковою формою і завантажити інформацію з бази даних учасників. В іншому випадку заповніть форму попередньої реєстрації, натиснувши “I am new!”. Вся інформація обов’язково має бути заповнена латиницею. Якщо у вас виникають складнощі у написанні свого імені та прізвища, дуже уважно ознайомтесь з Постановою Кабінета Міністрів України від 27 січня 2010 р. №55 про транслітерацію українського алфавіта латиницею.

Зауважте, що мета попередньої реєстрації - адекватно оцінити кількісні масштаби змагання, тому не чекайте до останньої хвилини, щоб зареєструватись.

Як дістатись

 • На метро: синя гілка метрополітену до станції “Майдан Незалежності“, далі 10 хвилини пішки;
 • З центрального автовокзалу на Московській площі: метрополітеном від станції “Деміївська” до станції “Майдан Незалежності“, далі 10 хвилини пішки;
 • З залізничного вокзалу Київ-Пасажирський: на метро від станції “Вокзальна” з пересадкою зі станції “Хрещатик” на “Майдан Незалежності”, далі 10 хвилин пішки;
 • Також Ви можете скористатися службами таксі міста.
Схема метрополітену

Організатори


Олександр Борисенко,
головний організатор
borisenko.smart@gmail.com
+380 99 139 61 44

ICQ: 219 796 212
skype: asaimen

Роман Остапенко,
Делегат ВАК
wcaroman@gmail.com
+380 97 988 89 00

ICQ: 296 740 538
skype: wcaroman

Підтримка© 2013 100th Anniversary Meeting in Kyiv
Designed by Roman Ostapenko