Реєстрація

Взяти участь у чемпіонаті може будь-яка особа, без обмежень (в тому числі з інших країн), якщо вона приймає Положения WCA.

Попередня реєстрація доступна на сайті WCA.

Якщо ви вже приймали участь в офіційних змаганнях, ви можете скористуватись пошукової формою, яка використовує інформацію з бази даних учасників. В іншому випадку заповніть форму попередньої реєстрації, натиснувши “I am new!”. Вся інформація обов’язково має бути заповнена латиницею. Якщо у вас виникають складнощі у написанні свого імені та прізвища, уже уважно ознайомтесь з Постановою Кабінета Міністрів України від 27 січня 2010 р. №55 про транслітерацію українського алфавіта латиницею.

Зауважте, що мета попередньої реєстрації це не тільки резервування вам місця в змаганнях, але і надання організаторам попередньої кількості очікуваних учасників, що є дуже важливим організаційним фактором. Будь ласка, не чекайте до останньої хвилини, щоб зареєструватись, тому що тоді організатори не зможуть адекватно оцінити кількісні масштаби змагання (наприклад, місця в готелях, їжа, поліграфічні матеріали тощо).