Чемпионат по скоростной сборке кубика Рубика

21-22 квітня 2012 в Києві відбудеться відкритий міжнародний чемпіонат зі швидкісного роз’вязання кубика Рубіка “Ukraine Open 2012″.Чемпіонат проходитиме під керівництвом і наглядом делегатів із Всесвітньої Асоціації Кубика.

Всесвітня Асоціація Кубика (також відома як ВАК) – це організація, яка контролює та проводить змагання зі швидкісного розв’язання головоломок в усьому світі.

 

Финал сборки кубика Рубика 3х3

1. Сергей Рябко – 10.30 сек (Россия)
2. Иван Винник – 10.50 (Чемпион Украины)
3. Евгений Акивис – 12.01 (Россия)
4. Роман Остапенко – 13.27 (Украина 2е место)

Змагання
Змагання проводяться у вісімнадцяти дисциплінах.
Переможцем дисципліни стає учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки.
Замірювання результатів розв’язання відбувається на спеціальних сенсорних секундомірах, що починають відлік часу і фіксують результат після дотику.
За дотриманням виконання положень ВАК стежить група суддів під керівництвом делегата ВАК. Змагання проводяться за два дні:
1-ий день з 9:00 до 18:00 – відкриття, відбіркові тури
2-ий день з 9:00 до 18:00 – фінали дисциплін, нагородження, закриття

Детальний розклад можна побачити на сторінці “Розклад”. Орієнтовна кількість учасників змагання – близько 150 осіб з України та різних країн світу.

Ідея
Нас об’єднує Інтелект. Наша цінність – інтелектуально розвинене суспільство. Суспільство в якому цінності знання та інтелекту є пріоритетними.
Змагання спрямовано на підтримку та стимулювання інтелектуальної творчості дітей та молоді.
Мета змагання – спонукати інтерес суспільства до високоінтелектуального способу життя.
До участі у змаганнях залучаються усі бажаючі, небайдужі молоді люди, які люблять своє місто і прагнуть змінити життя в столиці та у всій державі на краще.
Мета заходу
Підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності молоді. Викликати інтерес до інтелектуальних ігор та здорового способу життя.