NULAU Kharkiv Winter 2013 >> Реєстрація

Реєстрація участників

NULAU Kharkiv Winter 2013

Реєстрація учасників здійснюється на місці , але для полегшення організаційного процесу , бажано пройти попередню реєстрацію на сайті WCA

Якщо ви вже брали участь в офіційних змаганнях , ви можете скористатися пошуковою формою , яка використовує інформацію з бази даних. В іншому випадку заповніть форму попередньої реєстрації , натиснувши " I am new ! " . Вся інформація обов'язково повинна бути заповнена латиницею . Якщо ви громадянин України , і у вас виникають труднощі в написанні свого імені та прізвища , уважно ознайомтеся з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 55 про транслітерацію українського алфавіту латиницею.

Врахуйте , що мета попередньої реєстрації це не тільки резервування вам місця у змаганнях, а й надання організаторам попереднього кількості учасників , що є важливим організаційним чинником. Будь ласка, не чекайте до останньої хвилини, щоб зареєструватися, тому як тоді організатори не зможуть адекватно оцінити кількісні масштаби змагання ( наприклад , місця в готелях , їжа , поліграфічні матеріали і т. д.).