Ukrainian open 2013 >> Описание чемпионата по скоростной сборке кубика рубика Украина опен 2013Опис чемпіонату


Розклад


Місце проведення
 

Организаторы 

ОрганізаториСпонсори

___________________________________________________________________________________


18-19 травня 2013 під егідою WCA (Міжнародна асоціація кубика) м.Київ відбудеться міжнародний чемпіонат по швидкісній збірці кубика Рубіка «Ukrainian 2013 open». 

Ідея: 

Чи не єдиний шанс України посісти гідне місце у світі, де трендом є перехід на економіку нового типу - економіку знань - це зосередження зусиль на розвитку та як найповнішому використанні всередині країни непересічного інтелектуального потенціалу українців у наукоємних та цифрових галузях економіки. Наша цінність - інтелектуальнорозвиненесуспільство. Суспільство, в якому цінності знання та інтелекту є пріоритетними. 

Кубик Рубіка - найвідоміша головоломка усіх часів, яка стала символом прагнення людини до пізнання законів природи за для покращення світу. Невипадково чемпіонати зі складання кубика Рубика найбільш популярні у найрозвиненіших країнах, які поставили наметі перехід від індустріальної до інноваційної системи економіки, економіки знань. До участі у конкурсі залучаються усі бажаючі, небайдужі молоді люди, які люблять своє місто і пагнуть змінити життя в столиці та у всій державі на краще.


Мета заходу: Підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності української молоді. Привернути увагу суспільства до розвитку інтелектуального потенціалу нації, а також до одного з найкращих і найцікавіших з вигаданих інструментів такого розвитку - інтелектуальних ігор. Познайомити і об’єднати у неформальному спілкуванні представників майбутньої інтелектуальної еліти України та інших країн. 


Змагання: За правилами змагання переможцем стає учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки. Замір швидкості збирання головоломок проводиться на спеціальних сенсорних секундомірах, що починають і фіксують відлік часу від одночасного дотику рук. За дотриманням виконання правил стежить група суддів під керівництвом делегата від WCA. Найкращим результатом прийнято вважати найменший середній час розв'язання головоломки з п'яти спроб.

Змагання проводиться за два дні: 

1й день з 09.00 до 18:00 – відбіркові тури з номінацій: 

2й день з 09:00 до 18:00 - Фінальні змагання, нагородження переможців, виставка найціквіших розвиваючих головоломок та логічних ігор світу. 

Детальний розклад чемпіонату --> 


Тренінг - практикум з проведеня мозкового штурму.

 Майстер клас по складанню кубіка популярних від спідкуберів України, Росії: МаксимаЧечнєва, Сергія Рябко, Романа Остапенко, Ігора Більченко, Івана Вінніка та інш. 

Очікувана кількість учасників чемпіонату –100-150 осіб зУкраїни, Росії, Білорусі таінших країн світу. Очікувана кількість гостей – 300 осіб. 

На заході будуть представлені головоломки світу від колекціонерів. Для гостей чемпіонату буде влаштований тренінг-практикум з використання мозкового штурму для вирішення інтелектуальних та будь-яких інших завдань. Усі бажаюч і зможуть випробувати свої сили у розв’язанні головоломок або позмагатися у вирішенні інтелектуальних ігор. 

Інформація в мережі Інтернет: 

· Оригінальне джерело Положень про змагання від WCA - міжнародної асоціації любителів і професіоналів зі складання кубика Рубіка: ww.worldcubeassociation.org/regulations. 

· Соц.група любителів і професіоналів зі складання кубика Рубіка: http://vk.com/cubing_ua 

· Форум куберів: http://cubing.com.ua/forum/ 

Організаційна громада чемпіонатів зі швидкісного вирішення кубика Рубіка. 

Організатор, куратор, та відповідальна особа - Олександр Борисенко (093 6451212)


ВІДЕОЗВІТФОТОЗВІТ